KAMPANYA Vitoclima 100-S Salon Tipi Split Klima Salon Tipi klima

27-02-2022

Açıklama

KAMPANYA Vitoclima 100-S Salon Tipi Split Klima
Salon Tipi klima iç mekan olarak özellikle ofis, mağaza ve restoranlarda kullanımı ile ortamın ısıtılması, soğutulması ve iklimlendirilmesi için en doğru seçeneklerden biridir.

Ancak satın alacağınız salon tipi klimadan iyi bir performans almanız ve sorun yaşamamanız için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

Her şeyden önce cihaz, güvenliği ve işletim performansının güvencesi olarak, kaliteli malzemelerden akıllıca tasarlanmış ve modern yöntemlerle, uluslararası kalite standartlarına göre üretilmiş olmalıdır.

Salon tipi klima alımında satışa sunulan ürünün uluslararası yüksek standartlara uygun olması başta güvenlik ve ısıtma/soğutma performansı olmak üzere pek çok konuda kullanıcı için bir garantidir.

Tercih edilen markanın ülke çapında – her biri konusunda uzman olan – projelendirme ekibi ve teknik servis ağının olması şarttır.

Dünyanın önde gelen ısı tekniği çözümleri üreten firmalardan biri kabul edilen Viessmann, salon tipi klimalarda da bütün bu kriterlere uygun, en modern ve verimli çözümler sunar.

Klima ve iklimlendirme teknolojilerinde enerji performansında en temel ölçülerinden biri klima cihazının ısıtma ve soğutmada harcadığı birim enerjiyi gösteren COP ve EEC değerleridir.

Yeni nesil Viessmann klimalarda bu performans katsayıları oldukça yüksektir.

Bunun anlamı, aldığınız Viessmann klima ile piyasadaki rakip markalara kıyasla daha az elektrik ve daha az masrafla daha fazla ısınabilir ya da serinleyebilirsiniz.

Viessmann’ın onlarca yıla dayanan deneyimi, ar-ge çalışmaları ve kaliteden en ufak bir ödün vermeyişi iç mekanlarda hava kalitesinin her zaman yüksek kalmasını sağlayan en iyi çözümü sunabilmesinin formülüdür.

Vitoclima 100-S Salon Tipi (on-off) Split Klima
Dış ortam çalışma sıcaklık aralığı: soğutmada 43 °C ve ısıtmada -7 °C
İç mekana sıcak havayı homojen bir şekilde dağıtabilen güçlü fan sistemi
Turbo soğutma özelliği sayesinde mekanı hızlı soğutma imkanı
Hava üfleme kanatçıkları ile sağ-sol ve yukarı-aşağı otomatik yönlendirme ile homojen hava dağılımı
Elektrikli ısıtıcı
Yüksek hava kalitesi için kolay bakımlı, uzun ömürlü yıkanabilir filtre
Sessiz çalışma özelliği
Kolay kullanım için özel tasarım LCD’li kontrol paneli ve dijital ekranlı kablosuz uzaktan kumanda
Çevre dostu ve yüksek verimli R410A soğutucu akışkan
Kolay montaj ve bakım
Bütün bu üstün teknik özelliklerinin yanı sıra Vitoclima 100-S konfordan taviz vermeden modern tasarımlı iç ünitesinin ergonomik yapısı ile az yer kaplar.

Satış öncesi ve sonrası tam hizmet paketi sunan Viessmann uzman servis ekibi ile ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak en uygun sistemi sunabilmek adına teknik keşif hizmeti de sunmaktadır.

Bölgenizdeki Viessmann ekibi klimanın ısıtma ve soğutma kapasitesinin yanı sıra olası ısı kayıpları ve mekanın özel ihtiyaçlarını hesaba katıp, size bunların göz önüne alındığı optimum çözüm sunmaktan memnun olacaktır.

İşletme maliyeti düşüklüğü, dayanımı ve yüksek performans ile Viessmann klimalar konforlu iklimlendirmenin en doğru çözümüdür.

Diğer Bilgiler

Fiyat: 1 ₺

Kategori: Diğer

Gösterim: 77

Kimden: Mağazadan

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yorumlar

Satıcı Bilgileri

Satıcı Kimliği

Adı ve Soyadı: ISIMAK MÜHENDİSLİK

Cep Telefonu: 05337032821

Şehir: İstanbul

Ülke: Turkey

    Top