Üyelik Sözleşmesi

 

www.satgit.com

 

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

 1. İş bu sözleşme www.satgit.com ile beraberinde, www.satgit.com web sitemize üye olurken kullanıcı bilgilerini ekleyerek bu üyelik sözleşmelerini tamamen okuyup anladığını kabul ve taahhüt etmiş sayılıp üye ve www.satgit.com arasında yapılmaktadır.
 2. Üye, bireysel ve kurumsal üye olarak iki kısımdan oluşmasına karşılık sözleşmemizde üye olarak adlandırılacaktır.
 3. Üye profillerinin ve ilanların içerik bilgilerinden, ilanlarından, kişisel bilgilerinden, telefon numaralarından, e-mail adreslerinden v.b. bütün sebeplerden dolayı kaynaklanan hatalar yanlış yazışmalar ve mükerrer bilgilerin yer alması kopyalanması, materyallerin tamamen izinsiz olarak kullanılmasından ve www.satgit.com içeriğinde doğabilecek bu/bundan kaynaklı olarak oluşabilecek hata, kusur, problem ve yanlışlıklardan dolayı hiçbir şekilde yargılanamaz ve maddi manevi olarak dâhil olmak üzere hiçbir şekilde www.satgit.com sorumlu olmayacağını sorunluluğun tamamen üye’ye ait olduğunu ve hiçbir sebepten dolayı www.satgit.com ‘un suçlanamayacağını ve tamamen üyenin sorumlu olduğunu üye ve www.satgit.com kabul ve taahhüt etmiş sayılır.
 4. Üye’nin profilindeki bilgiler tamamen üye olan kişiye aittir. www.satgit.com üye’ye ait olan bilgileri izinleri dâhilin de bültenlerine ve bilgi bankasına ekleyebilir ve çıkartma hakkına sahiptir.
 5. www.satgit.com üyelerin bilgileri ile beraberinde eklemiş oldukları ilanların yayınlanmasından sözleşmesi ve kuralları dâhilinde sorumludur.
 6. www.satgit.com ilan portalımız üzerinden verilen ilanlar için alınan dopingler v.b. bütün ücretli ve ücretsiz hizmetlerini değiştirme düzeltme ve bütün hakların kararlarını kendinde saklı tutar ve üye bu ve benzeri konulardan kaynaklı hiçbir hakkı olmadığını kabul ve taahhüt etmiş sayılır.
 7. Üye  profil oluştururken ve sonrasında düzeltme yaptığı adres bilgisini tebligat ve fatura adresi olarak bildirmiş sayılır ve üyenin adresinin değişip www.satgit.com profilinden değişmemesi ve yazılı olarak www.satgit.com ‘a bildirmediği taktirde sitemiz tarafından yapılacak tebligatlar fatura ve ibrazlar tebliğ edilmiş ve uygulanmış sayılır.
 8. Üye bilgilerinin uyuşmazlık göstermesi veya başka bir kullanıcı tarafından aynı bilgilerin kullanılması durumunda www.satgit.com üyeliklerini ve ilanlarını askıya alabilir gerekirse üyeliklerini iptal edebilir bu ve benzeri konulardan doğabilecek ücretlerden hak iddia etmeyeceğini üye kabul ve taahhüt etmiş sayılır
 9. www.satgit.com üyelerine en iyi hizmeti kendi çerçevesinde sunmakla yükümlüdür.
 10. www.satgit.com ücretli hizmetler esnasında yapılan ödemelere ait kredi kartı, banka bilgileri, kart numaraları v.b. ödeme yöntemleri hakkındaki bilgileri veri tabanında tutmamakla yükümlüdür.
 11. Üye ücretli hizmetlerin kullanımı esnasında yaptığı ödemenin bilgileri ve ödeme hususunda vermiş olduğu bütün bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder.
 12. Üye’nin www.satgit.com için yaptığı ödemelerde değişiklik ve farklılık olabileceğini kabul etmiş sayılır.
 13. Üyeler www.satgit.com a giriş yaparken vermiş olduğu bilgilerin tamamının doğru olduğunu ve 18 yaşından büyük olduklarını kabul ve taahhüt etmiş sayılır, bu hususta doğabilecek bütün zararlar üyeye ait olup hiçbir şekilde www.satgit.com bu zararlardan ilişkilendirilemez.

 

İş bu sözleşme 13 maddeden oluşmuş olup:13 maddenin içerisinde  belirtilen "www.satgit.com ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

" hem bireysel hem kurumsal üyelerimiz için geçerli olup üye ve www.satgit.com yukarıda belirtmiş olduğumuz 13 maddelik sözleşme ve kendi içerisinde www.satgit.com tarafında bulunan ek sözleşmesini kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Top